Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

AGRODAT CZ, a.s.Benešov

Rádi Vám poskytneme i služby v oblasti výpočetní techniky. Sháníte-li zboží na splátky, pak jsme tu pro vás. V oddělení kopírek pracují vyškolení zaměstnanci, kteří mají odborné předpoklady pro svou práci. S tablety od nás budete velmi spokojeni. Nabízíme kvalitní hardware. Naše společnost zajistí instalaci fungujícího softwaru na Váš počítač. Nabízíme širokou škálu notebooků. U nás nakoupíte pouze kvalitní počítače za skvělé ceny. Pomůžeme Vám vybrat si u nás tu pravou kancelářskou techniku. Máme pro vás širokou nabídku tiskáren za skvělé ceny. Poskytujeme servis Vaší výpočetní techniky. U sortimentu našeho prodeje dbáme na vysokou kvalitu. Dodáváme kvalitní síťové prvky.

Kontaktní údaje:

Žižkova 532
25601 Benešov

 
Telefon: +420317723315
E-mail: agrodat.bn@agrodat.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ladislav Thér - zamdil

Náš vyškolený personál se zaměřuje na kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Jednou z našich služeb je prodej výpočetní techniky. Naši zaměstnanci vám vysvětlí vše potřebné k nabízenému sortimentu výpočetní techniky i servisu od našich odborníků. Nakupujte notebooky od naší spolehlivé společnosti. Z naší nabídky tabletů si zaručeně vyberete. Vybavte si kancelář kopírkou od nás. Nakupujte u nás výhodně a na splátky. Naše společnost se zabývá správou a prodejem síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Prami Praha, spol. s r.o.

Zákazníci oceňují kvalitu našich služeb v oblasti výpočetní techniky. Služby poradenství v oblasti výpočetní techniky jsou zahrnuty v naší bohaté nabídce. Rádi Vám kdykoli poradíme díky našim odborným znalostem v oblasti výpočetní techniky. Cílem je kvalita našeho sortimentu. Naše školení vás bude bavit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Líska - servis PC

Jsme expertem na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Naši zákazníci si cení naší ochoty vůči nim. Díky našim znalostem výpočetní techniky, se považujeme za odborníky ve svém oboru. Přesvědčte se sami o naší serióznosti při prodeji výpočetní techniky. Kvalita je pro nás rozhodující. Zabýváme se odvirováním veškeré výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

JVM Computers, spol. s r.o.

Neváhejte a využijte naše služby v oblasti výpočetní techniky. V rychlosti uspokojení Vašich požadavků, při prodeji výpočetní techniky se stále zdokonalujeme. Kvalita je pro nás rozhodující. S námi bude zálohování dat hračka. Rádi vám provedeme také servis výpočetní techniky. Se síťovými prvky od nás kupujete také kvalitu za rozumnou cenu. Zvažte nákup této techniky na splátky. Máme pro vás kopírky, se kterými budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku