Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

TransControl, s.r.o.Litvínov

Naše společnost vám poskytne spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. Dodržujeme maximální rychlost při dodávce zboží. Serioznost nám není cizí, denně ji uplatňujeme v přístupu k vám. Přijďte si prohlédnout sortiment výpočetní techniky a nabídku softwaru na naší prodejně. Specializujeme se na spolehlivý hardware.

Kontaktní údaje:

Smetanova 483
43601 Litvínov

 
Telefon: +420476767111
E-mail: tcl@transcontrol.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

HSC Computers, s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky, na které se můžete spolehnout. Výhodné ceny a kvalitní výpočetní technika pro každého. Vaše výpočetní technika dostane v našem servisu tu nejlepší péči. Pokud potřebujete VoIP, obraťte se na nás. Potřebujete Wi-fi router nebo jiný síťový prvek? Přijďte si k nám vybrat. U nás si nakupování na splátky oblíbíte. Neváhejte se obrátit na prodavače kopírek s jakýmkoliv dotazem. Naší doménou je tvorba webových stránek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Michal Bílý, servis výpočetní techniky

Rádi pro Vás zajistíme služby v oblasti výpočetní techniky. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveny zkušené pracovníky, kteří vám rádi poradí v oblasti výpočetní techniky. Ochota vyjít vstříc každému klientovi je naší základní vlastností. Nabídneme vám naše služby a serioznost při jednání s vámi. V případě záruky kvality, kontaktuje nás. Naše firma Vám dodá Vaši zakoupenou výpočetní techniku nejrychleji na trhu. Naše společnost se může pochlubit jedním z nejmodernějších servisů výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miroslav Hošek - Servis výpočetní techniky

Přinášíme také služby v oblasti výpočetní techniky. Při prodeji výpočetní techniky vám nabídneme i kvalitní servis. U nás můžete vybírat počítače podle velikosti úhlopříčky, počtu jader, typu procesoru a spousty dalších parametrů, zajistí si vyberete. U nás nakoupíte pouze kvalitní notebooky za skvělé ceny. S tablety od nás budete velmi spokojeni. Jsme specialisté na tvoření webových stránek. Prodáváme veškeré typy dostupných kopírek na současném trhu. Spokojený zákazník je naše priorita – poskytujeme zboží na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jan Dibala 1 SQ Elektronic

Našim zákazníkům poskytujeme také různé služby v oblasti výpočetní techniky. Naší prvotní nabídkou je rychlé dodání. Kvalita je základem našeho prodeje. Jsme připraveni Vám nabídnout služby poradenství v oblasti výpočetní techniky. Ke každé objednávce a přání zákazníka přistupujeme seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku