Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

HSC Computers, s.r.o.Most

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky, na které se můžete spolehnout. Výhodné ceny a kvalitní výpočetní technika pro každého. Vaše výpočetní technika dostane v našem servisu tu nejlepší péči. Pokud potřebujete VoIP, obraťte se na nás. Potřebujete Wi-fi router nebo jiný síťový prvek? Přijďte si k nám vybrat. U nás si nakupování na splátky oblíbíte. Neváhejte se obrátit na prodavače kopírek s jakýmkoliv dotazem. Naší doménou je tvorba webových stránek. Pokud marně hledáte, na koho se obrátit s koupí tabletu, přijďte k nám. Hledáte zabezpečení pro vaše souborové servery, u nás Vám poskytneme nejlepší řešení. Jednou z námi nabízených služeb je prodej kvalitní výpočetní techniky. Hardware je také součástí naší nabídky. Na naše softwary se můžete spolehnout. Nakupujte notebooky od naší spolehlivé společnosti. Provádíme prodej, servis a opravy počítačů. Z naší bohaté nabídky kancelářské techniky si jistě dokážete zvolit tu pravou. Nabízíme prodej, servis a školení výpočetní techniky.

Kontaktní údaje:

tř. Budovatelů 2830/3
43401 Most

 
Telefon: +420476206391
E-mail: info@hsccomputers.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Josef Byron,opravy tiskáren HP

Naše služby spočívají v oblasti výpočetní techniky. Odborníci z řad veřejnosti doporučují náš kvalitní servis výpočetní techniky. Na našich prodejnách naleznete velký výběr notebooků. V našem sortimentu najdete rovněž nejnovější tablety na trhu. V oddělení kopírek pracují vyškolení zaměstnanci, kteří mají odborné předpoklady pro svou práci. Na splátky nabízíme v naší prodejně každému bez rozdílu věku, přijďte se přesvědčit. Nabízíme značkové i méně známé síťové prvky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Tyrner - Servis výpočetní techniky

Věnujeme se také službám v oblasti výpočetní techniky. Kvalita dodávaných služeb při prodeji výpočetní techniky, je pro nás jedním z ukazatelů spokojenosti zákazníků. Pro firmy i občany nabízíme servis výpočetní techniky. Nakupujte notebooky od naší spolehlivé společnosti. Zaručujeme Vám spokojenost při koupi našich softwarů. Zabýváme se prodejem výpočetní techniky. Zabýváme se prodejem výpočetní techniky včetně tabletů. Díky kvalitním kopírkám bude kopírování zábavou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Michal Bílý, servis výpočetní techniky

Rádi pro Vás zajistíme služby v oblasti výpočetní techniky. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveny zkušené pracovníky, kteří vám rádi poradí v oblasti výpočetní techniky. Ochota vyjít vstříc každému klientovi je naší základní vlastností. Nabídneme vám naše služby a serioznost při jednání s vámi. V případě záruky kvality, kontaktuje nás. Naše firma Vám dodá Vaši zakoupenou výpočetní techniku nejrychleji na trhu. Naše společnost se může pochlubit jedním z nejmodernějších servisů výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Švarc - Servis výpočetní techniky

Na služby v oblasti výpočetní techniky má naše firma skvělé recenze. Garantujeme Vám serióznost jednání s každým klientem. V naší firmě vám nabídneme také kompletní poradenství. Využijte naše služby na servis vaší výpočetní techniky. Postaráme se o vytvoření vašich webových stránek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku