Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Michal Bílý, servis výpočetní technikyMost

Rádi pro Vás zajistíme služby v oblasti výpočetní techniky. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveny zkušené pracovníky, kteří vám rádi poradí v oblasti výpočetní techniky. Ochota vyjít vstříc každému klientovi je naší základní vlastností. Nabídneme vám naše služby a serioznost při jednání s vámi. V případě záruky kvality, kontaktuje nás. Naše firma Vám dodá Vaši zakoupenou výpočetní techniku nejrychleji na trhu. Naše společnost se může pochlubit jedním z nejmodernějších servisů výpočetní techniky.

Kontaktní údaje:

Jana Kubelíka 1472/7
43401 Most

 
Telefon: +420774958677
E-mail: michal.bily@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Petr Hošek, prodej výpočetní technika

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky. Náš obchod se zaměřuje na prodej výpočetní techniky. Provádíme servisní opravy PC a notebooků. Nabízíme širokou škálu notebooků. Rádi vám poskytneme tablety dle vašich preferencí. Pořiďte si u nás kvalitní kopírku zcela dle Vašich požadavků. Zajistíme vám jednoduchý a rychlý nákup výpočetní techniky na splátky. Síťové prvky v naší nabídce vás ohromí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Švarc - Servis výpočetní techniky

Na služby v oblasti výpočetní techniky má naše firma skvělé recenze. Garantujeme Vám serióznost jednání s každým klientem. V naší firmě vám nabídneme také kompletní poradenství. Využijte naše služby na servis vaší výpočetní techniky. Postaráme se o vytvoření vašich webových stránek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

HSC Computers, s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky, na které se můžete spolehnout. Výhodné ceny a kvalitní výpočetní technika pro každého. Vaše výpočetní technika dostane v našem servisu tu nejlepší péči. Pokud potřebujete VoIP, obraťte se na nás. Potřebujete Wi-fi router nebo jiný síťový prvek? Přijďte si k nám vybrat. U nás si nakupování na splátky oblíbíte. Neváhejte se obrátit na prodavače kopírek s jakýmkoliv dotazem. Naší doménou je tvorba webových stránek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TransControl, s.r.o.

Naše společnost vám poskytne spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. Dodržujeme maximální rychlost při dodávce zboží. Serioznost nám není cizí, denně ji uplatňujeme v přístupu k vám. Přijďte si prohlédnout sortiment výpočetní techniky a nabídku softwaru na naší prodejně. Specializujeme se na spolehlivý hardware.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku