Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Občanské sdružení PotichounkuPraha

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky.

Kontaktní údaje:

Kaňkovského 1234/16
18200 Praha

 
E-mail: tichyo@atlas.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Buddha Mangala

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Nadace forum 2000, nadace

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo. Pokud jste vášnivý tanečník, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Nová Akropolis

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Unie pro krásnější dnešek

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Jsme místem pro společná setkávání. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Přistupujeme k vám ochotně. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku