Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jan Tůma PC servisLitoměřice

Naše IT nabídka zahrnuje služby v oblasti výpočetní techniky. Možností, jak odvirovat počítač je hned několik, my najdeme tu nejlepší. Přijďte se k nám poradit o nákupu výpočetní techniky na splátky. Kopírky od nás vás zajisté zaujmou. Jsme znalci na tvorbu webových stránek. Poskytujeme komplexní služby v oblasti správy počítačových sítí. Máme pro vás širokou nabídku tabletů za skvělé ceny. Zaměřujeme se na prodej kvalitních notebooků za dostupné ceny. S našimi tiskárnami budete maximálně spokojeni. Zabýváme se servisem výpočetní techniky. Jednou z našich služeb je prodej výpočetní techniky. Jsme top na trhu v prodeji síťových prvků v oblasti výpočetní techniky.

Kontaktní údaje:

Dlouhá 173/5
41201 Litoměřice

 
Telefon: +420416731360
E-mail: microdata@telecom.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Eva Mišovicová - Emis

Využijte našich služeb pro oblast výpočetní techniky kde máme velmi atraktivní ceny. Specializujeme se na prodej výpočetní techniky. Zaměřujeme se na servis výpočetní techniky. Prodáme vám kvalitní notebooky za dostupné ceny. Se serverem od naší společnosti si můžete být jisti, že vaše data budou v bezpečí. U nás nakoupíte pouze kvalitní tablety za skvělé ceny. Dále zajištujeme servis kopírek. Námi nabízený splátkový prodej je široce využíván.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Dzurko - Servis výpočetní techniky

Nabízíme špičkové služby v oblasti výpočetní techniky. Jsme vždy připraveni nabídnout zboží v té nejlepší kvalitě. Naší prvotní nabídkou je seriózní jednání. S námi nakupujte kvalitně, dostupně a rozšiřte své znalosti. Naše firma se Vám může zaručit za vysokou rychlost dodání zakoupené výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

AS-Comp, s.r.o.

Zařídíme pro Vás služby v oblasti výpočetní techniky. Na kvalitní elektroniku je vždy spolehnutí. Naše oddělení prodeje výpočetní techniky, Vám vždy ochotně poradí. Provádíme servis výpočetní techniky. Nabízíme Vám notebooky za bezkonkurenční ceny. Tablety dokáží zpříjemnit život i vám. Vyberte si u nás vhodnou kopírku. Poskytujeme i možnost prodeje na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rostislav Smolej - servis výpočetní techniky

Pomáháme svým klientům se službami v oblasti výpočetní techniky. V oblasti prodeje výpočetní techniky jsme naprosto seriózní. Spolehněte se, že se snažíme každý váš požadavek vyřídit opravdu rychle. Na ochotu v naší prodejně výpočetní techniky se můžete spolehnout. V prodeji výpočetní techniky máme skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku