Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Petra Janíková,kancelářská technikaDěčín

V oblasti výpočetní techniky nabízíme spolehlivé služby. Rady od naší společnosti vám usnadní váš výběr výpočetní techniky. Kvalita naší prodejny s elektrem je pro nás prioritou. O naši znalost nabízených služeb se rádi podělíme. Výpočetní techniku nakoupíte u nás kvalitně a s ochotným přístupem našich zaměstnanců. Serioznost nám není cizí, denně ji uplatňujeme v přístupu k vám. Vyberte si u nás kancelářskou techniku, která odpovídá Vašim potřebám.

Kontaktní údaje:

Masarykovo nám. 4/4
40502 Děčín

 
E-mail: petra.janik@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tomáš Plíhal,výpočetní technika

Pomáháme svým klientům se službami v oblasti výpočetní techniky. Díky našim znalostem, v prodeji výpočetní techniky, jsme jedničkou na trhu. Ochotné chování na prodejnách našeho elektra, je pro naší firmu velmi důležité. Kvalita je pro nás rozhodující. Záleží nám na vaši spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Eva Mišovicová - Emis

Využijte našich služeb pro oblast výpočetní techniky kde máme velmi atraktivní ceny. Specializujeme se na prodej výpočetní techniky. Zaměřujeme se na servis výpočetní techniky. Prodáme vám kvalitní notebooky za dostupné ceny. Se serverem od naší společnosti si můžete být jisti, že vaše data budou v bezpečí. U nás nakoupíte pouze kvalitní tablety za skvělé ceny. Dále zajištujeme servis kopírek. Námi nabízený splátkový prodej je široce využíván.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Dzurko - Servis výpočetní techniky

Nabízíme špičkové služby v oblasti výpočetní techniky. Jsme vždy připraveni nabídnout zboží v té nejlepší kvalitě. Naší prvotní nabídkou je seriózní jednání. S námi nakupujte kvalitně, dostupně a rozšiřte své znalosti. Naše firma se Vám může zaručit za vysokou rychlost dodání zakoupené výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Anexis, s.r.o.

Kvalitní a spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky jedině od naší společnosti. Jsme maximálně znalí v oboru prodeje výpočetní techniky. Jsme společností která se zabývá prodejem výpočetní techniky. U nás vám zajistíme také kompletní servis výpočetní techniky. Z naší bohaté nabídky kancelářské techniky si jistě dokážete zvolit tu pravou. Pro Váš počítač dodáme nejlepší software na trhu. Správné fungování výpočetní techniky zajistí včasná a pravidelná aktualizace hardwaru. Poskytujeme komplexní služby v oblasti správy počítačových sítí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku