Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Občanské sdružení PísečnáPraha

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou otevřeny i pro Vás. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře.

Kontaktní údaje:

Písečná 448/1
18200 Praha

 
E-mail: info@oknodoprahy.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Mezinárodní meditační sdružení Nejvyšší duchovní učitelky Ching Hai

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Nadace forum 2000, nadace

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo. Pokud jste vášnivý tanečník, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Česká Platónská společnost

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lotus, Pražské buddhistické centrum

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Máme pro vás připraveny sportovní, zábavní a zájmové spolky. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku