Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

H+H technik, s.r.o.Homole

Zaručeně vás nadchne naše nabídka v oblasti auto moto. Garantujeme vám dobrou cenu a rychlé provedení. Námi poskytované služby jsou vysoce moderní. Zaručujeme vám profesionální servis i služby. Pokud si ceníte znalostí a zkušeností, přivezte auto do naší opravny. Emise měříme na objednání. Nabízíme služby STK.

Kontaktní údaje:

č. 198
37001 Homole

 
Telefon: +420387203193, +420602166055, +420724240091
DIČ: CZ26017709

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Miroslav Bártík

Kompletní nabídka v oblasti auto moto je tu jen pro vás. Proč jsou naše produkty víc a víc oblíbené víme podle statistických údajů. Víme, jaká je poptávka v moderním světě a podle toho svou nabídku auto-moto služeb řídíme. Nabízíme spolehlivé měření emisí. Mezi naše služby patří i vyřízení stk.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

KOMAT-STK, s.r.o.

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte širokou nabídku v oblasti auto moto. Na STK připravíme vaše auto tak skvěle, že projde bez problémů. Nabízíme spolehlivé měření emisí. Naše firma se zabývá také prodejem použitých náhradních dílů. Naše společnost se věnuje prodeji levných autodílů. S nabídkou kvalitních plechových disků jsou u nás motoristé spokojeni. U nás si můžete pořídit i ocelové disky. Jsme odborníci na prodej litých disků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

CITY-CAR

Zajišťujeme nejvýhodnější nabídku v oblasti auto moto. V nabídce našich služeb jsme vždy profesionální. Provádíme auto-moto služby za dobré ceny. Oproti jiným servisům poskytujeme klientům seriózní přístup. Naprostá spokojenost se službami spočívá v ochotě a příjemné komunikaci. Naše společnost vyhotoví protokol o změření emisí u vašeho vozu. Také naše stanice na měření emisí je vám k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pneu Dvořák, s.r.o.

Jsme firmou poskytující služby, které zahrnují též nabídku v oblasti auto moto. Naší prioritou je spokojený zákazník, proto vám zajistíme prodej opravdu levných autodílů. Činnost naší firmy se zaměřuje na prodej použitých náhradních dílů. Poskytujeme kvalitní, rychlou odtahovou službu pro veškerá vozidla. Vyberte si u nás také opravy vozidel. Individuální přístup ke každému zákazníkovi je priorita našeho pneuservisu. Změříme emise u vašeho auta a poskytneme profesionální poradenství. S naší pomocí proplujete STK bez problémů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku