Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Berger AntonínPříbram 1

Jsme tu pro vás s nejvýhodnější nabídkou v oblasti auto moto. Naše stk je zárukou kvalitně odvedené práce na vašem vozidle. Jedině u nás dostanete vše v rámci stanice technické kontroly. Bereme ohled na emisní zákony v oblasti automobilů. Co neseženete v tradičním auto-moto prodeji, určitě najdete u nás v použitých náhradních dílech. Pro opravu vašeho vozu vám seženeme levné autodíly. U nás můžete zakoupit i plechové disky. Dovolujeme si vás upozornit na prodej ocelových disků. Motoristé budou nadšeni naší nabídkou špičkových litých disků. Co se týče prodeje hliníkových disků, patří naše firma k předním na trhu. V našem servisu zákazníkům nabízíme prodej náhradních dílů. Prodáváme náhradní díly na všechny vozy. V naší nabídce naleznete spoustu lakovacích materiálů na prodej.

Kontaktní údaje:

Obecnická 323
26101 Příbram 1

 
Telefon: +420318635564, +420736621214
DIČ: CZ420627438

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

SeTeKoCAR s.r.o.

Naší specialitou je nabídka v oblasti auto moto. Nabízíme kvalitní služby za dobré ceny. U našich služeb je ochota velmi důležitá. Máme odborné znalosti z oboru auto-moto. Nezapomínáme na profesionální úroveň našich služeb. Klademe důraz na kvalitu oprav a serióznost jednání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zbyněk Šaufl

S námi si můžete vybírat ze široké nabídky produktů i služeb v oblasti auto-moto. V oboru auto-moto zajišťujeme moderní služby. Se seriózností našich služeb budete maximálně spokojeni. Naše firma sází na profesionální služby. Provádíme veškeré služby pro kompletní pneuservis. Mezi naše služby patří i vyřízení stk..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

STK Hořovice, spol. s r.o.

Disponujeme týmem, který uspokojí jakoukoliv nabídku v oblasti auto moto. Nabízíme kvalitní a moderní vozy. Jsme seriózní, a proto se vám nestane, že po opravení závady se na vašem autě objeví další. Působíme dlouhodobě na trhu a máme tak řadu znalostí. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby v oblasti emisí. Naši odborní pracovníci pro vás zajistí stk..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ASOCOM, spol.s r.o.

Neváhejte využít naší bohaté nabídky produktů z oblasti auto-moto. Právě stk je jedna z našich neocenitelných služeb. Máme stanici technické kontroly připravenou pro vaše vozidla. Nabízíme spolehlivé měření emisí. Objednejte si u nás motorovou naftu, kterou vám dovezeme ve vlastní cisterně. Námi prodávaná motorová nafta nezničí motor vašeho auta. Do našich služeb patří i prodej použitých náhradních dílů. Nabízíme levné autodíly na všechna vozidla.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku