Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dušan Hopp Auto Díly Servis s.r.o.Nový Jičín

Máme atraktivní nabídky v oblasti auto moto. Proč jsou naše produkty víc a víc oblíbené víme podle statistických údajů. Přivezte k nám Vašeho plechového miláčka a my mu poskytneme kompletní servis. Na jaře je potřeba klimatizaci vyčisti, a proto navštivte nás. Naše společnost vyhotoví protokol o změření emisí u vašeho vozu.

Kontaktní údaje:

Svatopluka Čecha 2088/13 (areál NOSTA)
74101 Nový Jičín

 
Telefon: +420556701026, +420605271580, +420603541882
DIČ: CZ27763196

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

STK Hlučín

Jsme firma působící na trhu v oblasti auto moto se širokou nabídkou mnoha produktů. Naše kvalitní a rychlé služby jsou zárukou spokojenosti zákazníků. Vašemu autu věnujeme individuální a profesionální péči. Chceme, aby se k nám zákazníci rádi vraceli, a proto jim nabízíme dobré ceny. V kategorii auto-moto nabízíme oblíbené služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Sekanina

Prohlídněte si naši nabídku v oblasti auto moto. Naše kvalitní služby jsou zároveň spolehlivé a rychlé. Naše společnost zajišťuje auto-moto služby za dobrou cenu. V nabídce našich služeb je zahrnut i servis klimatizace. Vyladíme vaše auto v souladu s emisními zákony. Navštivte s vaším vozem naší STK..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

EMISE TAJGA, a.s.

Navštivte naší prodejnu se širokou nabídkou v oblasti auto moto. Se seriozností vám nabízíme veškeré auto-moto služby. Naše firma vám ráda poskytne dobrou cenu auto-moto služeb. Naše firma zajišťuje moderní auto-moto služby. Vystavíme vám protokol o emisích. Provádíme technické prohlídky v naší STK..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Autoservis KUČERA

Nabízíme různé zboží v oblasti auto moto. Provádíme technické prohlídky v naší STK. Provádíme profesionální kontrolu a poradenství v oblasti emisí. Zajišťujeme prodej použitých náhradních dílů. Garantujeme kvalitu při prodeji levných autodílů. Zajišťujeme prodej plechových disků. Našim klientům nabízíme také koupi ocelových disků. U nás si můžete opatřit i lité disky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku