Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

CREDIX infosystems, s.r.o.Modřice

Vítejte v našem sdružení lidí. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Umožníme vám pravidelná setkávání. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky.

Kontaktní údaje:

Benešova 166
66442 Modřice

 
Telefon: +420547422901
E-mail: info@credixclub.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Polypeje - Společnost pro obnovu a využití historických památek

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Muzejní a vlastivědná společnost v Brně, o.s.

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

VARIACE

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Jsme místem pro společná setkávání. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Zveme všechny na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Horizonty, občanské sdružení

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Serioznost je naší devizou. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Provozujeme sportovní spolek se specializací na judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku