Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Miroslav Krýsa, autobusová dopravaVracov

Naše firma se zbývá autodopravou. Obraťte se na nás, pokud hledáte seriozního přepravce. Je pro nás důležitá rychlost. Nabízíme služby naší autobusové dopravy k různým účelům. Služby autobusové dopravy a přepravy jsou další z našich činností. V oboru vnitrostátní přepravy jsme jedničky.

Kontaktní údaje:

Mlýnská 1457
69642 Vracov

 
Telefon: +420518628062
E-mail: m.krysa@atlas.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Vít Straka, autobusová doprava

Nabídneme vám jednorázové i pravidelné zajištění služeb v oblasti autodopravy. Poskytujeme služby v oblasti autobusové dopravy. Naše autobusová doprava je nejlepší na trhu. Na naši vnitrostátní přepravu se můžete spolehnout. Poskytujeme přepravu k ubytování. Rádi Vám nabídneme i dopravu na Vámi zvolený zájezd..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Štěpán Škopík - autodoprava

Naše společnost působí v oblasti autodopravy. Naše společnost poskytuje služby zaměřené na oblast dopravy a přepravy, a díky jejich vysoké kvalitě a schopnému týmu zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností je schopna uspokojit i velmi náročné zákazníky. Vaše požadavky vyřídíme opravdu rychle. Při své práci dbáme především na seriózní a profesionální přístup našich zaměstnanců. Zajistíme pro Vás silniční dopravu za bezkonkurenčních podmínek. Provozujeme bezpečnou autobusovou dopravu. Nezapomínáme ani na autobusovou dopravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ČSAD Hodonín a.s.

Naší snahou je poskytnout vám kompletní servis v autodopravě. Všechny zakázky vyřizujeme rychle a kvalitně. Naše autobusová doprava je nejlepší na trhu. Zajistíme Vám služby v oblasti nákladní dopravy a přepravy. Naši zákazníci ocení spolehlivé služby v rámci osobní dopravy. Zařídíme pro Vás služby mezinárodní dopravy a přepravy. Při vnitrostátní dopravě zajišťujeme pro naše klienty hlavně rozvozy zboží v rámci ČR. Mezi naše služby spadá i skladování zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vladimír Konečný, autodoprava

Neváhejte vyzkoušet naši autodopravu. Naše firma, která se zabývá dopravou, si zakládá na své serioznosti. Naše znalosti jistě oceníte při dopravě a přepravě zboží. Naše dopravní kancelář nabízí služby o vysoké kvalitě. Zajistěte si u nás služby autobusové dopravy na jakoukoli vzdálenost. Jsme jedničkou na trhu v oblasti autobusové přepravy. Poskytneme Vám služby v oblasti osobní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku