Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Motorest Starý BorSedlice

Jsme motorest s odpovídající nabídkou jídel. Nabízíme výborné občerstvení. Jsme motorest, který poskytuje vysoce kvalitní služby. Pokud hledáte příjemné prostředí, navštivte náš podnik. Prodáváme nápoje různých druhů. V naší restauraci si pochutnáte na skvělém jídle. Můžete u nás oslavit narozeniny, promoci i svatbu.

Kontaktní údaje:

414
38732 Sedlice

 
Telefon: +420603434061
E-mail: milavy@milavy.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hotel Kostínek

Zaměřujeme se na nabídku jídel té nejlepší kvality. Nejen v horkých dnech si u nás můžete dát příjemně vychlazený nápoj. Ochota je naše druhé jméno. Náš motorest nabízí i různé občerstvení. Náš motorest má k dispozici i svou vlastní restauraci. Rádi vám nabídneme příjemné ubytování. V našem baru si jistě užijete příjemné chvíle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Restaurace Bláha Miloslav

Nabízíme jídla z těch nejlepších surovin. Vaše přání vyplníme vždy ochotně a s úsměvem. Vyzkoušejte příjemné prostředí v našem motorestu. Zabýváme se vysokou kvalitou. Nabízíme občerstvení za příjemné ceny. Nejen v horkých dnech si u nás můžete dát příjemně vychlazený nápoj..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hospoda Na Statku

Z naší nabídky jídel si jistě vyberete to nejlepší pro sebe i vaše děti. Zavítejte do našeho motorestu na občerstvení. Velká nabídka nápojů je samozřejmostí. Odpovídáme za zaručenou kvalitu. Náš motorest Vás ubytuje v příjemném prostředí. Spokojenost zákazníků zajišťujeme příjemným a ochotným přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku