Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Cukrářství DuoÚstí nad Labem-centrum

V rámci provozování cukrárny poskytujeme skvělé služby. Výhodně u nás pořídíte chutný zákusek. Pro zákazníky máme připravenou zajímavou cukrovinku. Váš den Vám zlepší ochutnávka našich dortů. Na rozdíl od konkurence pří výrobě chlebíčků nepoužíváme nevhodné polotovary. Koupit si u nás můžete ze sladkého sortimentu například koláček.

Kontaktní údaje:

Revoluční 176/1
40001 Ústí nad Labem-centrum

 
Telefon: +420475211219
E-mail: cukrarstviduo@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Kavárna a cukrárna Paroloď

Pomůžeme Vám s provozováním cukrárny. Nabízíme vám široký sortiment chutných zákusků. Pochutnejte si na vynikající cukrovince! Zhotovíme Vám krásný dort dle Vašich představ. Specializujeme se na provozování kavárny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cukrárna Zora

Provozujeme cukrárnu s širokou nabídkou kvalitních produktů. Stavte se u nás na kafíčko a zákusek. Naše cukrárna Vám nabízí skvělé občerstvení. Naše cukrárna disponuje velkou ochotou při prodeji dortů, zákusků a zmrzliny. Naše cukrárna si dává záležet na tom, abyste si zákusky vychutnali v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cukrárna Chlumek

Zaměřujeme se na služby v oblasti provozování cukrárny. Vyberte si u nás z nabídky vynikajících nápojů. Přijďte k nám zakousnout třeba domácí zákusek. Naše firma Vám ochotně pomůže při výběru zákusků. Připravujeme dorty dle Vašich přání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petra Pištorová

Pomůžeme Vám s provozováním cukrárny. Naše cukrárna nabízí různé druhy cukrovinek. Příjemné prostředí naší cukrárny Vám je k dispozici. Výhodně u nás pořídíte chutný zákusek. V naší cukrárně můžete ochutnat vysoce kvalitní zákusky. Podáváme vynikající nápoje dle přání zákazníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku