Nepřehlédněte

MVDr. Jan Šotola-laboratořKroměříž

Vědecká a výzkumná činnost je pro nás zásadní aktivitou. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. Ochota našich pracovníků je zaručena. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Přinášíme bohaté znalosti svého oboru. V naší vědecké instituci pracují pouze vzdělaní zaměstnanci.

Kontaktní údaje:

Havlíčkova 2787/121
76701 Kroměříž

 
Telefon: +420573343381

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Institut pro testování a certifikaci, a.s.

Naší náplní je vědecká a výzkumná činnost. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Výzkum jaderné fyziky je jednou ze specializací naší instituce. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou hlavním oborem naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zemědělský výzkumný ústav Kroměříž, s.r.o.

Naše instituce se zabývá vědeckou a výzkumnou činností. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. V naší vědecké instituci pracují pouze vzdělaní zaměstnanci. Pečlivě se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Naše instituce se zabývá zkouškami dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sigma Výzkumný a vývojový ústav, s.r.o.

Naše činnost v oblasti vědecké a výzkumné oblasti tu je i pro Vás. Ochota našich pracovníků je zaručena. Výzkumu jaderné fyziky se důkladně věnujeme. V oblasti zkoušek dopravní bezpečnosti jsme velice seriozní institucí. Zaměřujeme se na výzkum v oblasti chemie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku