Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

AKORD hotelOstrava, Zábřeh

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Dopřejte si příjemný odpočinek v našem báječném hotelu. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením.

Kontaktní údaje:

náměstí Slovenského národního povstání 2012/1
70030 Ostrava, Zábřeh

 
Telefon: +420596762511
E-mail: info@dk-akord.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hotel Mexiko

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Vybereme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků. Zajistíme vám krásnou oslavu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Nikolas

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Jednotlivcům, rodinám, kolektivům a firmám nabízíme pěkné hotelové ubytování. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Disponujeme wifi připojením. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Palác Elektra

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Ubytovací služby našeho hotelu jsou na vysoké úrovni. Pronajměte si u nás apartmán..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Brušperk

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. V ubytovacích prostorách je vám zpřístupněn kuchyňský kout. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Pro hosty nabízíme praktické parkování v blízkosti ubytování. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. V naší nabídce naleznete cenově výhodné ubytování v hotelu. Poskytujeme apartmány dle Vámi zadaných požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku