Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Igor PříhodaRopice

Jen u naší firmy získáte nejlepší nabídku v oblasti auto moto. Rádi bychom poukázali na dobrou cenu našich služeb. Za horkých dnů oceníte klimatizaci, kterou jsou naše vozy vybaveny. Opravy elektroinstalace patří mezi nabídku našich služeb. Naše nabídka zahrnuje také služby pneuservisu. Služby jako stk naleznete nově i nás.

Kontaktní údaje:

351
73961 Ropice

 
Telefon: +420603327247
E-mail: prihoda.igor@tiscali.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Lumír Kliš

Realizujeme bohatou nabídku v oblasti auto moto. V rámci našich služeb se zaměřujeme na stk. Poskytujeme pneuservis pro veškerá vozidla. Naše firma se soustředí na prodej použitích náhradních dílů. Mimo jiné také provozujeme prodej levných autodílů. V prodeji máme také nejrůznější plechové disky. Rádi vám prodáme také ocelové disky. Nabízíme široké spektrum litých disků k prodeji.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PNEUSERVIS Kniezek Rostislav

Naše firma poskytuje kvalitní nabídku služeb v oblasti auto moto. Využíváme moderní služby. Naše auta si oblíbíte pro jejich nenáročnost. Provádíme auto-moto služby za dobré ceny. Naše firma se zabývá také poskytováním služeb pneuservisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

K&K PNEU

Jsme firma, která se věnuje nabídce v oblasti auto moto. Vaše oblíbené produkty se podle statistik prodejnosti umisťují stále na předních pozicích. Garantujeme serióznost našich služeb. Naše společnost zajišťuje auto-moto služby za dobrou cenu. K vybavení námi půjčovaných automobilů patří i klimatizace. Nabízíme také výměnu oleje dle vašich požadavků. Využijte naší nabídky na kvalitní pneuservis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Autoservis Na Kopci

Máme širokou nabídku služeb v oblasti auto moto. Naše firma nabízí dobrou cenu v oblasti auto-moto služeb. Vašemu autu věnujeme individuální a profesionální péči. Klimatizace je u našich aut samozřejmostí. Zajistíme vám také služby v rámci stk.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku