Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

TCP articles s.r.o.Ostrava - Kunčičky

Jsme známý prodejce s automobily. Naši zaměstnanci mají odborné znalosti prodeje. Ochotně pro vás vybereme ten správný vůz. Nemusíte se bát dlouhého čekání, svou práci odvedeme velmi rychle. Přijďte si ověřit náš seriózní přístup vůči všem klientům. Kvalita našich prodejců a spokojenost klientů je naší doménou. U nás získáte dobré servisní služby.

Kontaktní údaje:

Škrobálkova 200
71800 Ostrava - Kunčičky

 
Telefon: +420596613963, +420725249403

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

H 3, s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej aut zákazníkům. Garantujeme vám u nás vždy serioznost. Rychlost, s jakou pracují naši auto-moto prodejci, jinde nenajdete. Všechny získané znalosti využíváme ve prospěch klientů. Nebojte se využít dovoz od nás, v tomto oboru se vyznáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Radim Herudek

Zabýváme se prodejem automobilů. Naši pracovníci se vám vždy budou rychle a ochotně věnovat. Pokud hledáte auto za dobrou cenu, tak ho najdete u nás. Odborná znalost je prioritou našich prodejců. Seriózní jednání při prodeji auto-moto výrobků je pro nás samozřejmostí. Kvalita námi nabízených vozů je u nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cyclespol, s.r.o.

V oboru prodeje aut patří naše firma k těm nejlepším. U nás seženete automobil vždy za dobré ceny. Můžeme vám zaručit naši serioznost. Na naši rychlost při vašem nákupu se můžete spolehnout. Ochota je pro nás jednou z mnoha priorit. S kvalitou našich prodejců se potkáte na každém kroku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Barbora Reichel

Naše firma se orientuje na prodej aut. Na kvalitu si u nás potrpíme. Garantujeme vám ochotu pomoci každému zákazníkovi při nákupu auto-moto potřeb. Pro naši společnost je rychlost důležitá, takže to musí být i jedna z vlastností našich prodejců. Výběr našeho auto-moto zboží je u nás vždy za dobré ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku