Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

TCP articles s.r.o.Ostrava - Kunčičky

Jsme známý prodejce s automobily. Naši zaměstnanci mají odborné znalosti prodeje. Ochotně pro vás vybereme ten správný vůz. Nemusíte se bát dlouhého čekání, svou práci odvedeme velmi rychle. Přijďte si ověřit náš seriózní přístup vůči všem klientům. Kvalita našich prodejců a spokojenost klientů je naší doménou. U nás získáte dobré servisní služby.

Kontaktní údaje:

Škrobálkova 200
71800 Ostrava - Kunčičky

 
Telefon: +420596613963, +420725249403

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

METAL FAKTOR s.r.o.

Zabýváme se prodejem prověřených automobilů. Při vaší návštěvě se můžete přesvědčit o seriózním chování našich prodejců. U našich prodejců se můžete spolehnout na perfektní znalosti nabízeného sortimentu. Prodáváme automobily za dobrou cenu. Naši prodejci na ochotu nikdy nezapomínají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Palička

V našem prodeji nabízíme velký výběr aut. Zabýváme se prodejem automobilů za dobrou cenu. Naše služby jsou vždy kvalitní a rychlé. Naším krédem je serioznost. Vysoká úroveň našich znalostí auto-moto produktů z nás dělá odborníky. Ochotně vyhovíme každému zákazníkovi. Máme pro vás připravenu celou škálu auto-moto zboží špičkové kvality..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Auto Tony Morava

Zaručujeme se za bezproblémový transport námi prodávaných vozidel. Naši prodejci jsou známí ochotou vyhovět všem vašim požadavkům. Oceníte, jak seriózně budete obslouženi. Kvalita - žádný problém pro naše prodejce. Díky našim znalostem můžeme nabídnout odborné služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Barbora Reichel

Naše firma se orientuje na prodej aut. Na kvalitu si u nás potrpíme. Garantujeme vám ochotu pomoci každému zákazníkovi při nákupu auto-moto potřeb. Pro naši společnost je rychlost důležitá, takže to musí být i jedna z vlastností našich prodejců. Výběr našeho auto-moto zboží je u nás vždy za dobré ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku