Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tělocvičná jednota Sokol Braník I.Praha

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost.

Kontaktní údaje:

Branická 672/96
14700 Praha

 
Telefon: +420244468163
E-mail: tomjancarik@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tělocvičná jednota Sokol Libuš

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Kobylisy II.

Naše sdružení je tu pro lidi. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Přinášíme příležitost k setkávání. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Zaměřujeme se na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Bubeneč

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Dolní Chabry

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Organizujeme společná setkávání. Naše instituce nabízí také poradenství. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Sportovní činnost je cílem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku