Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

PIZZERIE U FÍKAFryšták

S naší bohatou nabídkou jídel budete spokojeni. Náš motorest má velice ochotný přístup. Nabízíme jen kvalitní nápoje. S naši nabídkou občerstvení budete spokojeni. Jsme vysoce kvalitní motorest. V našem prostředí se budete cítit příjemně. Navštivte naši pizzerii, která je součástí motorestu.

Kontaktní údaje:

náměstí Míru 45
76316 Fryšták

 
Telefon: +420739288042

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Motorest Koliba Březolupy

Nabízíme jídla z těch nejlepších surovin. K dispozici máme také šipky, přijďte si zahrát. Přijďte posedět na náš bar. V naší restauraci se smí kouřit. Oslavte u nás svůj velký den. V našem motorestu si můžete posedět i u vína. K našim prostorám patří také slalonek. Využijte v našem motorestu možnost platby stravenkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Milan Rabel

Z naší bohaté nabídky jídel si u nás určitě vyberete. U nás naleznete jen 100% kvalitu. Připravíme pro vás to nejlepší občerstvení. Vychutnejte si příjemné prostředí našeho motorestu. U nás se setkáte jen s příjemným a ochotným jednáním. V našem motorestu se můžete občerstvit osvěžujícími nápoji..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel OSKOL

Vyberte si z naší nabídky jídel. Zaměřujeme se na širokou nabídku nápojů. Jsme vysoce kvalitní motorest. K našim zákazníkům se chováme ochotně. Našim hostům nabízíme příjemné prostředí. Specializujeme se na nabídku občerstvení. Naše ubytování nabízí útulné pokoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion pizzerie U Habána

Nabízíme bohatý výběr jídel. Zaměstnanci našeho motorestu se vyznačují velkou ochotou. Náš motorest nabízí i různé občerstvení. Vychutnejte si jídlo při cestách v naší restauraci. Navštivte naši pizzerii, která je součástí motorestu. K našim službám patří také ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku