Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hospoda pod VartovňůJasenná

Naše restaurace má širokou nabídku jídel. Kvalita našich služeb je bezkonkurenční. Využijte naší skvělé nabídky bohatého občerstvení. Ochotně vyplníme každé vaše přání. V našem motorestu si můžete nabídnout i nápoje. V našem příjemném prostředí se nebudete cítit jako na návštěvě, ale jako doma. Nabízíme prostory k uspořádání oslavy.

Kontaktní údaje:

Jasenná 65
76312 Jasenná

 
Telefon: +420603848421
DIČ: CZ6904215868

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Rekreační středisko MEOPTA TESÁK

Náš motorest má širokou nabídku jídel. Dejte si něco dobrého v našem občerstvení. Nabízíme kvalitní nápoje. Nenechte si ujít návštěvu naší restaurace. Rádi vám nabídneme příjemné ubytování. Zajišťujeme provoz koupaliště. Náš bar má veliký výběr pochutin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hostinec U Bušů

Náš motorest má pro Vás připravenou širokou škálu kvalitních jídel. Zaměřujeme se na bohatý sortiment občerstvení. Jsme motorest, který se vyznačuje velkou ochotou svých zaměstnanců. U nás naleznete jen 100% kvalitu. Našim hostům nabízíme příjemné prostředí. Nenechte si ujít návštěvu naší restaurace. Pokud se ubytujete u nás, budete se cítit jako doma..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

VS - REKREA spol. s r.o.

Z naší bohaté nabídky jídel si u nás určitě vyberete. Vychutnejte si příjemné prostředí našeho motorestu. Zaměřujeme se na širokou nabídku nápojů. Ochotně vyplníme každé vaše přání. V našem občerstvení se budete cítit příjemně. Odpovídáme za zaručenou kvalitu. V našem motorestu se můžete i ubytovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Stanislav Ďurčan - Motorest Vápenka

Připravili jsme pro vás širokou nabídku jídel. V rámci motorestu provozujeme i restauraci. Sháníte-li ubytování, obraťte se na nás. V okolí našeho motorestu najdete dostatek místa pro parkování. Rádi nachystáme vaši narozeninovou oslavu. Náš bar je příjemným místem k posezení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku