Nepřehlédněte

Katedra psychosociálních věd a etiky Husitské teologické fakultyPraha, Krč

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na naši instituci. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Veškerou práci u nás dělají pouze vyškolení zaměstnanci. Jsme specialisté na bakalářské obory. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní.

Kontaktní údaje:

Pacovská 350/4
14000 Praha, Krč

 
Telefon: +420222539230, +420222539201
E-mail: beata.krahulcova@htf.cuni.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Středisko mezinárodních studií Jana Masaryka Fakulty mezinárodních vztahů VŠE

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí svých učeben. Poskytneme vám 100% poradenství. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. Serióznost je vždy prioritou naší instituce. V naší instituci zaměstnáváme pouze adekvátně vyškolené pracovníky. Své znalosti v oblasti vzdělávání dokážeme efektivně využít..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

České vysoké učení technické v Praze - Ústav výrobních strojů a zařízení Fakulty strojní

Naše příjemné prostředí se vám jistě zalíbí. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Jsem seriózní vzdělávací instituce. Naši vyškolení zaměstnanci se Vám budou plně věnovat. Ochotně se vám přizpůsobíme. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Využijte jedinečné možnosti přihlásit se na náš magisterský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vysoká škola ekonomická v Praze

U nás je pro vás připraveno příjemné prostředí. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce v rámci poskytovaného poradenství ochotně zodpoví všechny dotazy Za vaše peníze se vám dostane nejlepších služeb od našich vyškolených zaměstnanců. U nás jsme maximálně ochotní k vašim požadavkům. Absolventům našich bakalářských oborů poradíme s výběrem nové práce. Na našich magisterských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

EuroMISE centrum - Kardio při Fakultě informatiky a statistiky VŠE

Nabízíme příjemné prostředí ke studiu. Rádi Vám předáme své znalosti. Pro naše vzdělávání je dobrou vizitkou serioznost. Využijte také naše poradenství v oblasti vzdělávání. Dbáme na to, aby všichni naši žáci byli k sobě ochotní. Zabýváme se semináři z různých oblastí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku