Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Orel jednota TurnovTurnov

U nás pořádáme akce sdružující lidi. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Skvělé tábory jsou připraveny speciálně pro vás. Florbal je ve středu zájmu našeho spolku. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky.

Kontaktní údaje:

Jiráskova 126
51101 Turnov

 
Telefon: +420481381022

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Orel jednota Loukov u Semil

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Navštivte některý z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pošlete své děti s námi v létě na tábor. Zajišťujeme provoz spolku nadšenců do florbalu. Naším koníčkem jsou kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel župa sv. Zdislavy

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Zúčastněte se společných setkání. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Lomnice nad Popelkou

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. I vy oceníte naši práci v rámci sportovních, zábavních a zájmových spolků. Skvělé tábory jsou připraveny speciálně pro vás. Provozujeme spolek pro milovníky florbalu. U nás se hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku