Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Orel jednota KroměřížKroměříž

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů. I vy můžete využít naše skvělé tábory. Vytvořili jsme spolek pro všechny, kteří milují florbal. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek.

Kontaktní údaje:

Pilařova 3/3
76701 Kroměříž

 
Telefon: +420573501111
E-mail: porizek@agkm.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Orel jednota Velká Bystřice

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Na našich táborech děti získají nové přátele. Vytvořili jsme spolek pro všechny, kteří milují florbal. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Zlín-Malenovice

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Na děti čeká na našich táborech přátelská atmosféra a mnoho nových zážitků. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky florbalu. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Hulín

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Snažíme se o aktivní program na našich táborech. Pro všechny milovníky florbalu funguje náš spolek. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Domanín

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pro lidi stejných zájmů připravujeme různé tábory. Naší snahou je provozovat sportovní činnost. Florbal je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku. Pořádáme hraní kuželek. Jsme zavedený svaz hráčů hokeje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku