Nepřehlédněte

Orel jednota KroměřížKroměříž

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů. I vy můžete využít naše skvělé tábory. Vytvořili jsme spolek pro všechny, kteří milují florbal. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek.

Kontaktní údaje:

Pilařova 3/3
76701 Kroměříž

Telefon: +420573501111
E-mail: porizek@agkm.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


 

Podobné firmy v okolí:

 

Orel jednota Velká Bystřice

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Na našich táborech děti získají nové přátele. Vytvořili jsme spolek pro všechny, kteří milují florbal. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Syrovín

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. I vy oceníte práci na našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Načerpejte nové zážitky na našem táboře. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují florbal. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky. Pokud milujete hokej, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Koryčany

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Připravujeme pro vás skvělé tábory. Všichni, kteří milují florbal, najdou místo v našem spolku. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Hulín

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Snažíme se o aktivní program na našich táborech. Pro všechny milovníky florbalu funguje náš spolek. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku