Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Institut ekumenických studií v PrazePraha

Nabízíme výuku v příjemném prostředí, které svým projevem vytváří velmi útulnou a klidnou atmosféru. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Poskytujeme odbornou znalost. Věnujeme se vzdělávání seriozně a zodpovědně. Vyberte si to pravé studium na naší vysoké škole.

Kontaktní údaje:

Vyšehradská 430/41
12800 Praha

 
Telefon: +420224920532
E-mail: vanac@etf.cuni.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Česká technika - nakladatelství ČVUT

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí vysoká kvalita poskytovaného vzdělání a současně i dostatek vyškolených zaměstnanců. Jsem seriózní vzdělávací instituce. S ochotou vám vyjdeme vstříc při vašem vzdělávání. Máme znalosti v mnoha oborech. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Technologické a inovační centrum ČVUT

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní. Jsme odborníci na poradenství. Naši vyučující vám rádi předají své znalosti. Veškerou práci u nás dělají pouze vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankovní institut vysoká škola, a.s.

Naše vzdělávací instituce má zázemí v příjemném prostředí. Poradenství je u nás kvalitní. Využijte nabídky našeho ubytování. Materiály ke studiu najdete i v místní knihovně. Jsme specialisté na magisterské obory. Poskytujeme možnost bakalářského studia. Stavebnictví je jedním z našich obrů. Poskytujeme vzdělání v oblasti podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Digitální laboratoř

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. U nás se k vám naši zaměstnanci budou chovat ochotně. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství pro obor vzdělávání. U nás se můžete spolehnout na seriozní úroveň vzdělání. Máme pro vás pouze vyškolené zaměstnance. Pomůžeme vám stát se fotografem na úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku