Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Společnost křesťanů a ŽidůPraha

Naše vzdělávací instituce se nachází v příjemném prostředí. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme. Nechte se u nás vzdělávat kvalitně vyškolenými zaměstnanci. K přání nebo požadavku každého z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně. Náš institut má znalosti ve spousty oborech.

Kontaktní údaje:

Čajkovského 1716/22
13000 Praha

 
E-mail: krestane@zide.info

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Mezinárodní baptistický teologický seminář Evropské baptistické federace, o.p.s.

Příjemné prostředí je naším krédem. U nás pracují jen kvalitně vyškolení zaměstnanci. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Každému z vás poskytujeme maximálně seriózní přístup. Vedeme semináře na různá témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Technologické a inovační centrum ČVUT

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní. Jsme odborníci na poradenství. Naši vyučující vám rádi předají své znalosti. Veškerou práci u nás dělají pouze vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Stavovská unie studentů VŠCHT Praha

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se vám bude dobře studovat. Naše vzdělávací instituce zaměstnává ochotný personál s přirozenou autoritou. Zaměstnanci naší instituce Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně vzdělávání v různých oblastech. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených a vystudovaných znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci. Vyberte si to pravé studium na naší vysoké škole.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Nadační fond pro biomechaniku člověka

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Ochota je důležitá. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. U nás vás obslouží maximálně znalý personál v oboru vzdělávání. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku