Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Technologické a inovační centrum ČVUTPraha

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní. Jsme odborníci na poradenství. Naši vyučující vám rádi předají své znalosti. Veškerou práci u nás dělají pouze vyškolení zaměstnanci.

Kontaktní údaje:

Plzeňská 130/221
15000 Praha

 
Telefon: +420257199913
E-mail: office@tic.cvut.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Pražská mezinárodní manažerská škola

Využijte služby v našem příjemném prostředí. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte. Personál naší vzdělávací instituce rád poskytne i poradenství. Jsme instituce, která se zabývá předáváním znalostí druhým. Naučíme vás, jak se efektivně podnikat. Připravujeme semináře pro začátečníky i pokročilé. Naše knihovna má v databázi mnoho zajímavých knížek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Stavovská unie studentů VŠCHT Praha

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se vám bude dobře studovat. Naše vzdělávací instituce zaměstnává ochotný personál s přirozenou autoritou. Zaměstnanci naší instituce Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně vzdělávání v různých oblastech. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených a vystudovaných znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci. Vyberte si to pravé studium na naší vysoké škole.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Česká technika - nakladatelství ČVUT

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí vysoká kvalita poskytovaného vzdělání a současně i dostatek vyškolených zaměstnanců. Jsem seriózní vzdělávací instituce. S ochotou vám vyjdeme vstříc při vašem vzdělávání. Máme znalosti v mnoha oborech. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Nadační fond pro biomechaniku člověka

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Ochota je důležitá. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. U nás vás obslouží maximálně znalý personál v oboru vzdělávání. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku