Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bankovní institut vysoká škola, a.s.Praha

Naše vzdělávací instituce má zázemí v příjemném prostředí. Poradenství je u nás kvalitní. Využijte nabídky našeho ubytování. Materiály ke studiu najdete i v místní knihovně. Jsme specialisté na magisterské obory. Poskytujeme možnost bakalářského studia. Stavebnictví je jedním z našich obrů. Poskytujeme vzdělání v oblasti podnikání. Přihlaste se k nám a naučíme vás základy ekonomiky. Jsme vysoká škola s dobrou pověstí.

Kontaktní údaje:

Nárožní 2600/9
15800 Praha

 
Telefon: +420251114501
E-mail: info@bivs.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Pražská mezinárodní manažerská škola

Využijte služby v našem příjemném prostředí. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte. Personál naší vzdělávací instituce rád poskytne i poradenství. Jsme instituce, která se zabývá předáváním znalostí druhým. Naučíme vás, jak se efektivně podnikat. Připravujeme semináře pro začátečníky i pokročilé. Naše knihovna má v databázi mnoho zajímavých knížek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fakulta technologie ochrany prostředí

Zajišťujeme příjemné prostředí pro všechny. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. U nás se naučíte mnoha znalostem. Nabízíme zaručenou serioznost. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce v rámci poskytovaného poradenství ochotně zodpoví všechny dotazy Spolehněte se na kvalitní vyškolení našich zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Akademická laboratoř materiálového průzkumu malířských děl

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce je připraveno na Vaši návštěvu. U nás pracují jen opravdoví znalci v oblasti vzdělání. Nabízíme studium v oboru malíř. Pokud rádi čtete, zavítejte do naší knihovny. Zařídíme pro Vás i ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Nadační fond pro biomechaniku člověka

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Ochota je důležitá. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. U nás vás obslouží maximálně znalý personál v oboru vzdělávání. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku