Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Restaurace U strýčkaSlušovice

Bohatá nabídka jídel je naší chloubou. Zaměřujeme se na pestrou nabídku nápojů. V našem příjemném motorestu si můžete dát i chutné občerstvení. Náš motorest má k dispozici i svou vlastní restauraci. Na svoji oslavu u nás budete s radostí dlouho vzpomínat. Máme každý den nové menu.

Kontaktní údaje:

Dlouhá 140
76315 Slušovice

 
Telefon: +420603331597

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Rekreační středisko MEOPTA TESÁK

Náš motorest má širokou nabídku jídel. Dejte si něco dobrého v našem občerstvení. Nabízíme kvalitní nápoje. Nenechte si ujít návštěvu naší restaurace. Rádi vám nabídneme příjemné ubytování. Zajišťujeme provoz koupaliště. Náš bar má veliký výběr pochutin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Stanislav Ďurčan - Motorest Vápenka

Připravili jsme pro vás širokou nabídku jídel. V rámci motorestu provozujeme i restauraci. Sháníte-li ubytování, obraťte se na nás. V okolí našeho motorestu najdete dostatek místa pro parkování. Rádi nachystáme vaši narozeninovou oslavu. Náš bar je příjemným místem k posezení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Milan Rabel

Z naší bohaté nabídky jídel si u nás určitě vyberete. U nás naleznete jen 100% kvalitu. Připravíme pro vás to nejlepší občerstvení. Vychutnejte si příjemné prostředí našeho motorestu. U nás se setkáte jen s příjemným a ochotným jednáním. V našem motorestu se můžete občerstvit osvěžujícími nápoji..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

HOTEL NOVÁ RADNICE

Naše restaurace má širokou nabídku jídel. U nás naleznete širokou škálu občerstvení. Specializujeme se na prodej nápojů. Spolehněte se náš ochotný přístup. Důvěřujete naší kvalitě. Zavítejte do naší restaurace na výborné jídlo. Naše ubytování nabízí útulné pokoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku