Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovna ŘěhořoviPraha, Přední Kopanina

S ubytováním v našich službách neváhejte. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň.

Kontaktní údaje:

K Tuchoměřicům 45
16400 Praha, Přední Kopanina

 
Telefon: +420220950685, +420603106971
E-mail: jan.rehor@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Miroslav Rubeš

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Využijte naší výhodné nabídky ubytování s parkováním. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. Zaručujeme vám příjemné a čisté společné sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TODEZ, spol. s r.o.

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Vlastní lednice je u nás samozřejmostí. Nabízíme velmi pěkné ubytování s vanou. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ubytovna Todez

Rádi vás u nás ubytujeme. Vlastní lednice je u nás samozřejmostí. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

KINEX CZ, s.r.o.

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Nabízíme výlety do okolí pro děti i dospělé. U nás je prostředí opravdu příjemné, přesvědčte se o tom. Zajistili jsme pro vás i možnost parkování. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku