Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovna ŘepyPraha, Řepy

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. K využití nabízíme i prostory kuchyně.

Kontaktní údaje:

Mrkvičkova 1091/2
16300 Praha, Řepy

 
Telefon: +420234098414, +420602267545
E-mail: info@ubytovnarepypraha.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

UBYTOVNA ATLAS

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Pro vaši klidnou dovolenou s veškerým komfortem vám doporučíme náš hotel. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Ubytovaní mají volně k užívání sprchový kout. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ubytovna Todez

Rádi vás u nás ubytujeme. Vlastní lednice je u nás samozřejmostí. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

SAMYCO, spol. s r.o.

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Dbáme na dobré vybavení kuchyně. Romantické večery můžete trávit u ohniště. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Atraktivní Ubytovna Praha - Nuselská 124

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky. Pobyt v kempu, který nabízíme se vám bude líbit. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku