Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

STYLBATH, s.r.o.Praha, Libeň

V prodeji vybavení domů jsme odborníci. Naše společnost se při výběru sortimentu na prodejnu zaměřila na kvalitu zboží. Jsme prodejci vybavení domů splňující normy. Naše firma na prodej vybavení domů je v serióznosti jednička na trhu. Dobrý design je takový, který funguje - u nás tomu tak je. Na prodejně si můžete prohlédnout naše kuchyně v různých barevných kombinacích. Zpracujeme Vám návrhy podle Vašich představ.

Kontaktní údaje:

Sokolovská 1996/179
19000 Praha, Libeň

 
Telefon: +420775100440
E-mail: jachym@stylbath.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

STAVBA - SERVIS, spol. s r.o.

Jsme zkušená firma specializující se na prodej vybavení domů. Kvalitní vybavení do domů si zamilujete. Poradenství je jednou z našich specializací. Naše firma má velké znalosti v oblasti vybavení domů. Prodáváme vybavení do domů, které splňuje potřebné normy. Specializujeme se na koupelny. Zpracováváme návrhy pro Váš dům či byt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dumtechno s.r.o.

Využijte naši aktuální nabídku na prodej vybavení domů. Využijte naši nabídku na kvalitní vybavení vašeho domu. Přicházíme s nabídkou praktických botníků pro každého. Prohlédněte si celou řadu našich výrobků v sekci příborníků. Na našich prodejnách vždy dostanete odpověď na Vaši otázku ohledně rolet. V našem ráji postelových roštů si vybere opravdu každý. Nabízíme sprchové kouty všeho druhu. Nabízíme bytové tapety na zeď.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Koupelny & instalace - Petr Čihák

Jsme zkušená firma specializující se na prodej vybavení domů. Jsme specialisté na vodovodní baterie. V rámci oddělení vybavení domů nabízíme i bytové doplňky. V oddělení vybavení domů prodáváme i dlažby. Naše designové produkty z keramiky oživí Vaše bydlení. Využijte našich služeb v podobě montáže nakoupeného vybavení domu. Vyberte si u nás z pestré nabídky kvalitních obkladů. Kupte si naše sprchové kouty, protože jsou nejkvalitnější na trhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Waterfall Sense s.r.o.

Ochotný personál na naší prodejně Vám poskytne všechny informace k nabídce prodeje vybavení domů. Díky kvalitě poskytovaných služeb si stále udržujeme náskok před konkurencí. V našem ráji rolet si vybere opravdu každý. Pomůžeme Vám vybrat rošty, které Vám budou nejlépe vyhovovat. Sprchové kouty jsou neocenitelným pomocníkem pro rychlou sprchu během náročného dne. Vyberte si ze širokého sortimentu tapet. Najdeme pro Vás vhodnou vanu dle Vašich představ. Nabízíme Vám vonné svíčky různých vůní, tvarů, velikostí a barev.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku