Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

DOMEO KOUPELNY, s.r.o.Praha, Holešovice

Zabýváme se prodejem standardního i nadstandartního vybavení domů. Dokážeme Vám zprostředkovat ty nejlepší vodovodní baterie. Zabýváme se prodejem dřezů. Jsme to správné místo, pokud hledáte produkty z keramiky. Poradíme Vám, jak vybrat nejlepší koupelnový nábytek.

Kontaktní údaje:

Dukelských hrdinů 348/13
17000 Praha, Holešovice

 
Telefon: +420604939742, +420776191399, +420605941065
E-mail: objednavky@domeokoupelny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dumtechno s.r.o.

Využijte naši aktuální nabídku na prodej vybavení domů. Využijte naši nabídku na kvalitní vybavení vašeho domu. Přicházíme s nabídkou praktických botníků pro každého. Prohlédněte si celou řadu našich výrobků v sekci příborníků. Na našich prodejnách vždy dostanete odpověď na Vaši otázku ohledně rolet. V našem ráji postelových roštů si vybere opravdu každý. Nabízíme sprchové kouty všeho druhu. Nabízíme bytové tapety na zeď.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Koupelny & instalace - Petr Čihák

Jsme zkušená firma specializující se na prodej vybavení domů. Jsme specialisté na vodovodní baterie. V rámci oddělení vybavení domů nabízíme i bytové doplňky. V oddělení vybavení domů prodáváme i dlažby. Naše designové produkty z keramiky oživí Vaše bydlení. Využijte našich služeb v podobě montáže nakoupeného vybavení domu. Vyberte si u nás z pestré nabídky kvalitních obkladů. Kupte si naše sprchové kouty, protože jsou nejkvalitnější na trhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

STAVBA - SERVIS, spol. s r.o.

Jsme zkušená firma specializující se na prodej vybavení domů. Kvalitní vybavení do domů si zamilujete. Poradenství je jednou z našich specializací. Naše firma má velké znalosti v oblasti vybavení domů. Prodáváme vybavení do domů, které splňuje potřebné normy. Specializujeme se na koupelny. Zpracováváme návrhy pro Váš dům či byt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Nejedlý

Nabízíme prodej vybavení domů za výhodné ceny. Vybavení od naší společnosti je kvalitní a splňující normy. Díky ochotě našich profesionálů, se na nás můžete spolehnout. Na našich výrobcích oceníte především funkční design. V našem ráji vodovodních baterií si vybere opravdu každý. Zabýváme se prodejem keramiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku