Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

DOMEO KOUPELNY, s.r.o.Praha, Holešovice

Zabýváme se prodejem standardního i nadstandartního vybavení domů. Dokážeme Vám zprostředkovat ty nejlepší vodovodní baterie. Zabýváme se prodejem dřezů. Jsme to správné místo, pokud hledáte produkty z keramiky. Poradíme Vám, jak vybrat nejlepší koupelnový nábytek.

Kontaktní údaje:

Dukelských hrdinů 348/13
17000 Praha, Holešovice

 
Telefon: +420604939742, +420776191399, +420605941065
E-mail: objednavky@domeokoupelny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

STAVBA - SERVIS, spol. s r.o.

Jsme zkušená firma specializující se na prodej vybavení domů. Kvalitní vybavení do domů si zamilujete. Poradenství je jednou z našich specializací. Naše firma má velké znalosti v oblasti vybavení domů. Prodáváme vybavení do domů, které splňuje potřebné normy. Specializujeme se na koupelny. Zpracováváme návrhy pro Váš dům či byt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Koupelny Vinohradská, s.r.o.

Management naší prodejny sleduje vývoj poptávky na trhu a současné trendy, a neustále obměňuje a rozšiřuje nabídku sortimentu prodeje vybavení domů. Naši klienti si díky nám mohou užívat své bydlení, poradili jsme jim, jak se nejlépe vybrat vybavení do domu. Vybavte svůj dům vodovodními bateriemi. U nás najdete široký sortiment dlažby. Zabýváme se prodejem keramiky. Vyberte si u nás z pestré nabídky vkusných obkladů. Z naší nabídky sprchových koutů si snadno vyberete ten pravý. Přijďte si vybrat z naší nabídky také vanu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jungmann Keramika Kámen

Přinášíme prodej vybavení domů i pro náročné klienty. Jsme prodejci s bohatými znalostmi, a to na nás naši zákazníci oceňují. Naše výrobky pro výbavu Vašeho domu jsou designově funkční. V rámci prodeje vybavení domů u nás pořídíte i bytové doplňky. V oddělení vybavení domů prodáváme i dlažby. Poskytujeme rady v oblasti vybavení koupelen. Vyberte si z naší bohaté nabídky pěkných obkladů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Koupelny & instalace - Lukáš Frank

Zabýváme se prodejem vybavení domů. V rámci oddělení vybavení domů prodáváme i baterie do koupelen a kuchyní. Vybavte svůj byt našimi bytovými doplňky. V oddělení vybavení domů prodáváme i dlažby. Vyberte si z naší nabídky úchvatných výrobků z keramiky. Zprostředkujeme prodej i montáž vybavení domů. Vyberte si u nás obklady dle Vašich představ. Připravili jsme pro Vás bohatou nabídku kvalitních sprchových koutů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku