Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Granito Praha, s.r.o.Praha, Břevnov

Poskytujeme prodej kvalitního vybavení domů. Na našich pobočkách Vám poskytneme poradenství ohledně vybavení domu. Záleží nám na Vaší spokojenosti při koupi našich vodovodních baterií. Nabízíme bytové doplňky, které dotvoří příjemnou atmosféru Vašeho domova. Náš dovoz vybavení domů Vám je k dispozici. V naší nabídce vybavení domů najdete i koupelnový nábytek. Máme v prodeji prvotřídní nábytek. Naše sprchové kouty z oddělení vybavení domů jsou nejlepší.

Kontaktní údaje:

Na Petynce 132/31
16900 Praha, Břevnov

 
Telefon: +420222364625, +420724920529
E-mail: granito@granito.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Koupelny & instalace - Lukáš Frank

Zabýváme se prodejem vybavení domů. V rámci oddělení vybavení domů prodáváme i baterie do koupelen a kuchyní. Vybavte svůj byt našimi bytovými doplňky. V oddělení vybavení domů prodáváme i dlažby. Vyberte si z naší nabídky úchvatných výrobků z keramiky. Zprostředkujeme prodej i montáž vybavení domů. Vyberte si u nás obklady dle Vašich představ. Připravili jsme pro Vás bohatou nabídku kvalitních sprchových koutů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Václav Červenka

Doménou naší společnosti je prodej vybavení domů. Ochota pomoci je u nás na prvním místě. Zajisté oceníte poradenství při výběru nejvhodnějšího produktu pro Vaše bydlení. U nás najdete i zboží pro funkční design Vašeho domova. Zabýváme se prodejem produktů na vybavení domů splňující normy. Zákazníci k nám přicházejí, protože hledají serioznost a ochotu prodejců, vysoce kvalitní sortiment i služby spojené s prodejem a v neposlední řadě výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Nejedlý

Nabízíme prodej vybavení domů za výhodné ceny. Vybavení od naší společnosti je kvalitní a splňující normy. Díky ochotě našich profesionálů, se na nás můžete spolehnout. Na našich výrobcích oceníte především funkční design. V našem ráji vodovodních baterií si vybere opravdu každý. Zabýváme se prodejem keramiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MINARO s.r.o.

Naše firma prodává vybavení domů. I vy konečně můžete dosáhnout na kvalitní vybavení domů za ty nejlepší ceny. Jsme odborníky na zářivky. Svým zákazníkům nabízíme široké portfolio vonných svíček. Pomůžeme Vám vybrat vhodnou vanu do Vaší koupelny. Správný výběr tapet zásadně ovlivní styl, design a atmosféru Vašeho interiéru. V naší nabídce vybavení domů najdete i sprchové kouty. Pro zdravé spaní je důležitý správný výběr kvalitního a vhodného roštu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku