Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Granito Praha, s.r.o.Praha, Břevnov

Poskytujeme prodej kvalitního vybavení domů. Na našich pobočkách Vám poskytneme poradenství ohledně vybavení domu. Záleží nám na Vaší spokojenosti při koupi našich vodovodních baterií. Nabízíme bytové doplňky, které dotvoří příjemnou atmosféru Vašeho domova. Náš dovoz vybavení domů Vám je k dispozici. V naší nabídce vybavení domů najdete i koupelnový nábytek. Máme v prodeji prvotřídní nábytek. Naše sprchové kouty z oddělení vybavení domů jsou nejlepší.

Kontaktní údaje:

Na Petynce 132/31
16900 Praha, Břevnov

 
Telefon: +420222364625, +420724920529
E-mail: granito@granito.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Petr Nejedlý

Nabízíme prodej vybavení domů za výhodné ceny. Vybavení od naší společnosti je kvalitní a splňující normy. Díky ochotě našich profesionálů, se na nás můžete spolehnout. Na našich výrobcích oceníte především funkční design. V našem ráji vodovodních baterií si vybere opravdu každý. Zabýváme se prodejem keramiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Václav Červenka

Doménou naší společnosti je prodej vybavení domů. Ochota pomoci je u nás na prvním místě. Zajisté oceníte poradenství při výběru nejvhodnějšího produktu pro Vaše bydlení. U nás najdete i zboží pro funkční design Vašeho domova. Zabýváme se prodejem produktů na vybavení domů splňující normy. Zákazníci k nám přicházejí, protože hledají serioznost a ochotu prodejců, vysoce kvalitní sortiment i služby spojené s prodejem a v neposlední řadě výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Koupelny & instalace - Petr Čihák

Jsme zkušená firma specializující se na prodej vybavení domů. Jsme specialisté na vodovodní baterie. V rámci oddělení vybavení domů nabízíme i bytové doplňky. V oddělení vybavení domů prodáváme i dlažby. Naše designové produkty z keramiky oživí Vaše bydlení. Využijte našich služeb v podobě montáže nakoupeného vybavení domu. Vyberte si u nás z pestré nabídky kvalitních obkladů. Kupte si naše sprchové kouty, protože jsou nejkvalitnější na trhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

STAVBA - SERVIS, spol. s r.o.

Jsme zkušená firma specializující se na prodej vybavení domů. Kvalitní vybavení do domů si zamilujete. Poradenství je jednou z našich specializací. Naše firma má velké znalosti v oblasti vybavení domů. Prodáváme vybavení do domů, které splňuje potřebné normy. Specializujeme se na koupelny. Zpracováváme návrhy pro Váš dům či byt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku