Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jan TláskalChlumec nad Cidlinou IV

Nabídky naší firmy v oblasti auto moto vám je k dispozici. Jako další službu vám představujeme vyřízení stk. Zaměřujeme se i na prodej použitých náhradních dílů. Náš servis nabízí i prodej levných autodílů. Našim klientům prodáváme i plechové disky. Mezi naše služby patří i prodej ocelových disků. Pro naše klienty zajišťujeme také prodej litých disků. I prodej hliníkových disků je naší doménou. Motoristům nabízíme pestrý výběr náhradních dílů. Nabízíme vám prodej kvalitních náhradních dílů na všechny vozy. Součástí naší nabídky jsou i opravy klimatizací. Vše ohledně lakovacího materiálu pro váš vůz naleznete u nás.

Kontaktní údaje:

Klicperova 81
50351 Chlumec nad Cidlinou IV

 
Telefon: +420605467795
E-mail: honza.tlaskal@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Michal Sodoma

Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku v oblasti auto moto. Snažíme se ochotně vyjít vstříc všem majitelům vozů. Rádi se pyšníme dobrou cenou našich služeb. Osvědčila se nám znalost vašich problémů. Máme širokou nabídku oblíbených značek spolehlivých vozů. V naší bohaté nabídce služeb naleznete i servis klimatizace. Službu vyřízení stk vám naše firma ráda poskytne..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Josef Dejl

S naší firmou se pojí široká nabídka v oblasti auto moto. Pro vaše pneumatiky můžete využít i náš pneuservis. Nabízíme bohatý výběr použitých náhradních dílů. Naše firma se zaměřuje na prodej levných autodílů. Přijďte si k nám pro plechové disky, které vám budou dobře sloužit. Nenechte si ujít naši nabídku na prodej ocelových disků. Prodáváme lité disky i mnoho dalšího zboží. Našim klientům prodáváme i hliníkové disky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vlastimil Svoboda

Naše společnost vám přináší širokou nabídku v oblasti auto moto. Pokud hledáte použité náhradní díly, obraťte se na naši firmu. Zákazníkům je k dispozici široký výběr levných autodílů. Pro naše klienty zajišťujeme také prodej plechových disků. Ohledně ocelových disků platíme za specialisty. Nebojte se, prodáváme pouze prověřené lité disky. Zaměřujeme se i na prodej hliníkových disků. U nás si vyberete potřebný náhradní díl.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Martin Charous

Přijďte si k nám vybrat požadované služby v oblasti auto-moto. V oboru auto-moto zajišťujeme služby s rychlostí. Jsme společnost, která poskytuje moderní auto-moto služby. Služby jako doplnění klimatizace jsou u nás samozřejmostí. Naše firma nabízí rovněž údržbu v oblasti emisí. V rámci našich služeb se zaměřujeme na stk..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku