Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vún - Aquaholding, s.r.o.Panenské Břežany

Jako dopravní a přeravní firma máme s autodopravou velké zkušenosti. Naše firma klade důraz na rychlost a spolehlivost. Potrpíme si na serióznost našich služeb. Zabýváme se silniční přepravou v rámci našich služeb. Rádi Vám poskytneme své znalosti v oblasti dopravy a přepravy.

Kontaktní údaje:

Panenské Břežany 50
25070 Panenské Břežany

 
Telefon: +420417533087
E-mail: shipowner@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Roman Zadák - autodopravce

Naší činností je provoz autodopravy. Naši zaměstnanci disponují znalostmi v oblasti nákladní dopravy. Naše společnost je ke svým zákazníkům vždy opravdu maximálně ochotná. Využijte naší rychlosti v dopravě a přepravě. Při stěhování Vám zprostředkujeme spolehlivou dopravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Allyn International Services, s.r.o.

Jsme firma, která si zakládá na autodopravě. Naše známá serioznost je skvělou reklamou. Management naší společnosti klade velký důraz na vysokou jakost poskytovaných služeb z oblasti dopravy a přepravy. Naši dopravní firmu reprezentují řidiči s příjemným vystupováním a znalostí cizích jazyků. Naše silniční přepravní firma se snaží vyjít vstříc všem vašim požadavkům. Zaměřujeme se na logistiku přepravy zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Vajsejtl - dopravce

V naší autodopravě nabízíme kompletní služby. V dopravě si zakládáme na kvalitě. Věříme, že oceníte náš ochotný přístup. Zaručujeme serioznost prověřenou našimi klienty. Jsme si vědomi, jak je znalost důležitá. Zajistíme Vám kvalitní silniční přepravu. S námi dojedete rychle a včas na místo dodání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LincolnCar

Máme mnoho spokojených recenzí na naši autodopravu. Klademe velký důraz na kvalitu. Dopravní a přepravní služby poskytujeme s ochotou a vstřícností. Můžete se na nás kdykoli obrátit, rychle vám vyhovíme. Máme odborné znalosti v oblasti silniční dopravy. Věnujeme se také službám v oblasti osobní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku