Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Základní organizace Českého svazu chovatelůCítov

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. U nás můžete se seriózností počítat. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni.

Kontaktní údaje:

Cítov
27704 Cítov

 
Telefon: +420315653045

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Český svaz chovatelů

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Zaměřujeme se na všechny chovatele koček. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Basenji klub Bohemia

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Nabízíme příležitosti k setkávání. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Klub chovatelů Dandie Dinmont teriérů

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Nabízíme také poradenské služby. Umožníme vám pravidelná setkávání. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DALMATIN KLUB ČR

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku