Nepřehlédněte

Pudl KlubKladno

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Zaměřujeme se na společná setkávání. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky.

Kontaktní údaje:

Smečenská 737
27204 Kladno

Telefon: +420312269260
E-mail: pudl.klub@seznam.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


 

Podobné firmy v okolí:

 

Falker

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Český svaz chovatelů, Základní organizace chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Slibujeme Vám seriózní jednání. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. Nabízíme možnost setkávání. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Zajistíme pořádání různých výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Český svaz chovatelů základní organizace Louny - 1

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Naše instituce nabízí také poradenství. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Naší hlavní činnostní je pořádání zajímavých výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Naši psi

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Záležitosti řešíme ochotně. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku