Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pudl KlubKladno

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Zaměřujeme se na společná setkávání. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky.

Kontaktní údaje:

Smečenská 737
27204 Kladno

 
Telefon: +420312269260
E-mail: pudl.klub@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Naši psi

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Záležitosti řešíme ochotně. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Český svaz chovatelů základní organizace Louny - 1

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Naše instituce nabízí také poradenství. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Naší hlavní činnostní je pořádání zajímavých výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Český svaz chovatelů, Základní organizace chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Slibujeme Vám seriózní jednání. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. Nabízíme možnost setkávání. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Zajistíme pořádání různých výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Boxerklub ČR - Územní pobočka Praha

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Jsme místem pro společná setkávání. Poskytujeme poradenství i konzultace. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku