Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Rudolf Doležal-výcvik, ustájení, prodej sportovních koníSobětuchy

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek.

Kontaktní údaje:

Sobětuchy-Vrcha 192
53701 Sobětuchy

 

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Klub čau-čau

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Členům spolku nabízíme poradenství. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Český svaz chovatelů, okresní organizace Chrudim

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Zaměřujeme se na poradenskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Svaz chovatelů slovenského teplokrevníka

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Naší výsadou je kvalitní poradenství. Připravujeme různá zájmová setkávání. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Věci řešíme ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Územní pobočka Boxerklubu ČR Hradec Králové

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Poskytneme vám také poradenství. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. V našem sdružení preferujeme serioznost V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku