Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

PSSZ - ÚP Praha 1Praha, Nové Město

Využijte našich znalostí v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace funguje během úředních hodin. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže.

Kontaktní údaje:

Biskupská 1752/7
11000 Praha, Nové Město

 
Telefon: +420221995111, +420221995152, +420221995164, +420221995137, +420221995184
E-mail: posta.xa@cssz.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ZO OS KOVO SVÚM, a. s. Areál VÚ Běchovice

Poradíme Vám, jak nejlépe ochránit svá sociální a pracovní práva. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Obraťte se na naši organizaci s vyřizováním žádostí. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Křesťanská odborová koalice

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu

V rámci naší organizace se dozvíte vše potřebné v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. V naší organizaci vám pomůžeme s vyřízením žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Odborový svaz námořníků

Naše organizace Vám je k dispozici v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku