Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Městys Višňové - CyklopenzionVišňové

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. S ubytováním v našem penzionu budete jistě spokojeni. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí.

Kontaktní údaje:

Višňové 306
67138 Višňové

 
Telefon: +420515339130
E-mail: obec.visnove@worldonline.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Šárka Plačková - Penzion Na Vyhlídce

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Využijte naše ubytování ke krásné rodinné rekreaci. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Evelina Tejralová - Penzion u Parku

Využijte našeho pohodlného ubytování. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy. U nás můžete kdykoli využívat elektrické přípojky. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Eleonora Pagnoncelli - Penzion Rokytná

Naše firma dává také možnost ubytování. Zaměřili jsme se na dokonalou čistotu našich ubytovacích služeb. V našem penzionu rezervujeme ubytování pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Ámos

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Máte-li zájem o ubytovací služby, můžete se obrátit na nás. Užijte si u nás také výborné snídaně. Vyberte si pokoj, jehož koupelna je vybavena vanou. Nabízíme vám také úžasné masáže k relaxaci celého těla. Nabízíme ubytování v moderně a vkusně zařízeném penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku