Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MAVEX, spol.s r.o.Zlín

Na elektrospotřebiče od nás je spolehnutí. Naše spotřebiče jsou nejen kvalitní, ale také úsporné. Na první místo klademe znalost našeho personálu v oboru elektroniky. Konečně kvalitní servis pro každého uživatele. V našem ráji spotřební elektroniky si pořídíte i telefony.

Kontaktní údaje:

Dlouhá 164
76001 Zlín

 
Telefon: +420577433407
DIČ: CZ44004389

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dpov, a.s.

V naší firmě nakoupíte kompletní sortiment elektrospotřebičů. Jsme společnost na prodej spotřební elektroniky, na jejíž serioznosti si zakládáme. Zaměřujeme se na rychlost při vyřizování každého vašeho požadavku a objednávky. Rychlá dostupnost spotřební elektroniky na našich pultech je důsledkem přímé distribuce zboží z výroby až k nám. Poskytujeme služby v oblasti revize spotřební elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

EMOS trading a.s.

Naše firma se zabývá prodejem elektrospotřebičů. Poskytujeme prodej nejlepší spotřební elektroniky za výhodné ceny. V rámci poskytovaného servisu naši zaměstnanci důsledně dbají na rychlé vyřízení zakázek a kvalitu poskytovaných služeb. Montáž spotřební elektroniky provádíme výhradně vlastními pracovníky nebo pravidelně školenými externími specializovanými firmami. Prodáváme telefony různých značek. Nabízíme vám elektroniku, stačí si pouze vybrat, o který z produktů máte zájem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PLANEO - pobočka Zlín

V naší nabídce naleznete špičkové značkové elektrospotřebiče. Naše firma na prodej spotřební elektroniky se vyznačuje velkou seriozností. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Každý zákazník ocení rychlost, jakou disponujeme při vyřizování objednávek. Ochotně splníme každé vaše přání a vyjdeme vám a vašim požadavkům vstříc. V oddělení spotřební elektroniky prodáváme širokou škálu přístrojů pro Vaše domácí práce. Jsme tradičním internetovým obchodem se širokým sortimentem elektra, mobilů a počítačů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DATART International, a.s.

Sortiment elektrospotřebičů na prodejně naší společnosti pochází od osvědčených distributorů a výrobců. Máme ochotný přístup vůči všem zákazníkům. Naše společnost se věnuje prodeji spotřební elektroniky. Jsme tradičním internetovým obchodem se širokým sortimentem elektra, mobilů a počítačů. Ukážeme Vám rozdíly mezi pracovním a herním počítačem. Na naši elektroniku se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku