Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jaromír Mičák, audiovizuální technikaZlín

Naše elektrospotřebiče Vám jsou k dispozici. Naše společnost se zaměřuje na maximální spokojenost zákazníka. Naší prioritou je maximální ochota vůči našemu zákazníkovi a jeho požadavkům. Naše elektronika splňuje normy. Kvalita našich nabízených služeb v oblasti spotřební elektroniky je naší předností. Díky našim radám zkušeného personálu se budete v oblasti spotřební elektroniky výborně orientovat. Naše firma na prodej spotřební elektroniky Vám zaručí opravdu rychlé dodání zboží.

Kontaktní údaje:

Na Vrchovici 140
76001 Zlín

 
E-mail: jarda.micak@tiscali.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

SK elektro plus, s.r.o.

Pro firmy i občany nabízíme prodej elektrospotřebičů. Nakupujte u nás kvalitní elektroniku za nejlepší ceny. Naše spotřebiče splňují normy a díky tomu se nemusíte bát zkratu. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině u naší společnosti. Zaměřujeme se na prodej kvalitní audiovizuální elektroniky. Na náš elektroinstalační materiál se můžete spolehnout. Naše elektronika je nejlepší na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Elektro - Video Švagera, s.r.o.

Vyberte si u nás z pestré nabídky kvalitních elektrospotřebičů. Naše firma na prodej spotřební elektroniky Vám zaručí opravdu rychlé dodání zboží. Nabízíme zboží, které je vždy kvalitní a moderní. Naše elektronika splňuje všechny zákonné a bezpečnostní normy ČR. Vše vyřešíme k vaší plné spokojenosti. Neváhejte se spolehnout na naši firmu, která má několikaleté znalosti v oblasti spotřební elektroniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

H.T.M. Mobil & Computer, s.r.o.

Náš profesionální personál se o Vás při prodeji elektrospotřebičů rád postará. Jsme tou správnou volbou, když potřebujete poradenství v oblasti spotřební elektroniky. Ke každému přání našeho zákazníka přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Naše společnost se zaměřuje na maximální spokojenost zákazníka. Chápeme, jak je důležité, aby veškerá elektronika splňovala všechny normy. Audiovizuální elektronika osvědčených výrobců je v naší prodejní nabídce. U nás si svou elektroniku vybere jistě každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bohdana Vinklerová

Prodejna naší společnosti reaguje v nabídce sortimentu elektrospotřebičů na současné trendy a poptávku našich zákazníků. Garantujeme vám perfektní kvalitu naší elektroniky. Hračky pro všechny věkové kategorie najdete v naší nabídce. Zabýváme se prodejem satelitů. Naše chladničky jsou nenahraditelný domácí spotřebič. Jsme specialisté na prodej mrazniček. Vaše domácí práce budou s naší sušičkou jednodušší. V našem ráji spotřební elektroniky pořídíte i sporák.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku