Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jaromír Mičák, audiovizuální technikaZlín

Naše elektrospotřebiče Vám jsou k dispozici. Naše společnost se zaměřuje na maximální spokojenost zákazníka. Naší prioritou je maximální ochota vůči našemu zákazníkovi a jeho požadavkům. Naše elektronika splňuje normy. Kvalita našich nabízených služeb v oblasti spotřební elektroniky je naší předností. Díky našim radám zkušeného personálu se budete v oblasti spotřební elektroniky výborně orientovat. Naše firma na prodej spotřební elektroniky Vám zaručí opravdu rychlé dodání zboží.

Kontaktní údaje:

Na Vrchovici 140
76001 Zlín

 
E-mail: jarda.micak@tiscali.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Zages, spol. s r.o.

V našem ráji elektrospotřebičů si vybere opravdu každý. S naším prodejem spotřební elektroniky budete jistě spokojeni. Naše práce se vyznačuje výbornou znalostí elektroniky. Neprodáváme nic, co nesplňuje normy. V našem prodeji naleznete různé značky audiovizuální elektroniky. Na prodej máme také elektroniku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Václav Hrubec - VHR

Vyberte si u nás z pestré nabídky kvalitních elektrospotřebičů. V našem ráji spotřební elektroniky prodáváme i tablety. Vařte pohodlně na našem výkonném sporáku. Prodáváme sušičky, které uspoří energii. Vybavte svou kuchyň naší mrazničkou. Chladničky patří mezi sortiment nabízený u nás v nejširším výběru různých značek. S namí si vyberete satelity podle vašich kritérií. Naše hračky poskytnou vašim dětem zábavu na dlouhé hodiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jan Janšta, spojovací materiál

Naše elektrospotřebiče jsou vždy kvalitní. Surfujte po internetu na našich tabletech. Jsme jedničkou na trhu v oblasti prodeje sporáků. Přijďte si k nám vybrat novou sušičku. Nabízíme širokou škálu mrazniček. Naše chladničky jsou nejlepší na trhu. Nabízíme širokou škálu satelitů. V nabídce nechybí hračky, přináší radost a dobrou pohodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

H.T.M. Mobil & Computer, s.r.o.

Náš profesionální personál se o Vás při prodeji elektrospotřebičů rád postará. Jsme tou správnou volbou, když potřebujete poradenství v oblasti spotřební elektroniky. Ke každému přání našeho zákazníka přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Naše společnost se zaměřuje na maximální spokojenost zákazníka. Chápeme, jak je důležité, aby veškerá elektronika splňovala všechny normy. Audiovizuální elektronika osvědčených výrobců je v naší prodejní nabídce. U nás si svou elektroniku vybere jistě každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku