Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ing. Milan Holba - M.H.DATSlavičín

Prodáváme elektrospotřebiče různých značek. V naší prodejně spotřební elektroniky Vám ochotně poradí naši zaměstnanci. Jsme skuteční znalci v oblasti prodeje spotřební elektroniky. Sortiment zboží zahrnuje bohatý výběr digitální fotografické techniky. Jednou z námi nabízených služeb je prodej spotřební elektroniky. S namí si vyberete satelity podle vašich kritérií.

Kontaktní údaje:

Okružní 597
76321 Slavičín

 
Telefon: +420577342742
E-mail: holbadv@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Milan Jünger - Decibelservis

Nabídku kvalitních elektrospotřebičů najdete v našem sortimentu spotřební elektroniky. Naše tablety můžete využívat místo počítače. Sporák je jedním z nejdůležitějších spotřebičů v kuchyni, a proto si k nám přijďte vybrat ten svůj. S naší sušičkou bude spokojená každá hospodyně. Seznamte se s našim bohatým sortimentem mrazniček. Chladničky vysoké kvality jsou nedílnou součástí našeho prodeje. Jsme specialisté na satelitní komplety. Hračky všeho druhu máme pro vás připraveny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Michal Novotníček, audiovizuální elektronika

Na prodejně naší společnosti můžete zakoupit za atraktivní ceny a v požadované kvalitě elektrospotřebiče i další sortiment. Opravdová rychlost nejen při dodávání vašeho objednaného zboží. Ke každému přání našeho zákazníka přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Naši zákazníci si vždy velmi cení ochoty našeho personálu. Vyzkoušejte naši spotřební elektroniku, která splňuje normy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ROTES

Vyberte si u nás z pestré nabídky kvalitních elektrospotřebičů. Nákup na splátky si můžete sjednat ihned při nákupu zboží v prodejně. Nabízíme výběr z celé řady hraček, které slaví mezi dětmi obrovský úspěch. Jsme tím správným místem, pokud sháníte anténu. Pomocí našeho satelitu naladíte i vzdálený televizní signál. Prodáváme chladničky různých značek. Rádi vám poradíme při výběru mrazničky podle vašeho přání. Pořiďte si do své domácnosti naši sušičku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jaroslav Macejko, audiovizuální technika

Vyberte si z naší bohaté nabídky praktických elektrospotřebičů. Nabízíme digitální fotografickou techniku předních světových výrobců. Máme opravdové specialisty na servis spotřební elektroniky. Pořiďte si u nás satelit k Vaší televizi. Zabýváme se elektrickými rozvody do Vašich domů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku