Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jan Reberník - ubytováníMiroslav

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Nabízíme ubytovací služby s jejichž kvalitou i ochotou našeho personálu jsou naši hosté maximálně spokojeni. Naši hosté se mohou ubytovat v příjemném a čistém prostředí. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Kvalitní ubytování a atraktivní prostředí v blízkosti přírody nám dává velký náskok před silnou konkurencí. Nabízíme ubytování za příjemné ceny.

Kontaktní údaje:

nám. Svobody 15/15
67172 Miroslav

 
Telefon: +420515333406

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Fino club

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám můžeme slíbit. Ubytujte se v našem krásném kempu. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Švejk

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Privat Plus

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. V našem ubytovacím zařízení můžete počítat s čistotou. Náš personál je velmi ochotný. Výlety do okolí a poznání okolní krajiny jsou součástí našich služeb. Využijte komfortní ubytování v blízkosti čisté přírody. V našem penzionu rezervujeme ubytování pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ivan Dubský

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Využijte také našich apartmánů. Dbáme na dobré vybavení kuchyně. Pro naše hosty máme parkování. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Můžete se připojit k wifi síti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku