Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penzion SemerádHevlín

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Nabídka našeho kempu vás přesvědčí o vhodném místě pro váš letní pobyt. V naší nabídce naleznete také pokoje s přistýlkou. To, že můžete u nás využít i venkovní gril, je u nás samozřejmostí. Nabízíme vám širokou škálu prožitkových wellness pobytů pro regeneraci těla i duše. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Nejen za účelem relaxace či pobavení vám v rámci našich služeb zapůjčíme lodičky. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Nabízíme turistické pobyty. V blízkém okolí si můžete užívat rybaření. Naše firma disponuje také možností používat gril. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat. Můžete si vybrat také ubytování v apartmánu. Zahrát si u nás můžete třeba i šipky. Nabízíme ubytování v pokojích s koupelnou a vanou. Objednejte si naše vyhlášené snídaně. Naše firma nabízí také možnost využití baru. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Ubytovaní mají volně k užívání sprchový kout. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. V našem penzionu se vám dostane komplexních ubytovacích služeb.

Kontaktní údaje:

Hevlín 330
67169 Hevlín

 
E-mail: dibenamorava@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Pension Kiwi

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Zajišťujeme pobyty pro školy. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Angelika

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Můžete se ubytovat také v apartmánech. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Koupelny jsou u nás vybaveny vanou. Při ubytování u nás můžete využít i možnosti stravování. Připravíme vám naši společenskou místnost pro jakoukoliv příležitost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Josef Janeček, penziony.

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Poskytujeme prostory svého penzionu na různé účely. K dispozici Vám je společná kuchyň. Příznivci dlouhých relaxačních koupelí ocení pokoje vybavené vanou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hana Řádková ,Ubytování Pod Lesíkem

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Příznivé účinky našeho wellness pobytu určitě oceníte Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku