Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Milana Černá - Penzion MiliMoravský Krumlov

Zabýváme se různými typy ubytování. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. U nás si užijete i pobyty pro školy. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Pro hosty je připravena i společenská místnost. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Zajišťujeme příjemné ubytování v kempu. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. S naší nabídkou je spojené využití šipek. Pro příjemné vyplnění vašeho času stráveného u nás můžete využít zapůjčení lodiček.

Kontaktní údaje:

Pionýrská 540
67201 Moravský Krumlov

 
E-mail: mili@penzion.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Pension Kaunic

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Náš personál je velmi ochotný. Příjemné prostředí uvnitř i vně našeho ubytovacího zařízení. Za hezkého počasí si u nás můžete udělat výlet do okolí. Náš hotel se specializuje na kvalitní služby v oblasti ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Na Kytnerce

Ubytujte se právě u nás. K ubytování nabízíme také vybavené chalupy. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. Užijte si cenově příznivé ubytování v našem kempu. Pokoje s přistýlkou jsou výhodnou variantou vašeho ubytování. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Kovárna

Poskytujeme ubytování dle Vašich představ. Elektrické přípojky jsou vám k dispozici. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Jupiter

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. Budeme rádi využijete-li naši nabídku rodinných pobytů. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku