Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penzion Na Skalce, s.r.o.Moravský Krumlov

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Využijte naší nabídky zahrnující rovněž výlety do okolí. U nás se přesvědčíte o čistotě našeho ubytovacího zařízení. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás ohromí příroda. Náš penzion vám nabídne ubytování na vynikající úrovni. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě.

Kontaktní údaje:

Tylova 674
67201 Moravský Krumlov

 
Telefon: +420515322303

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Pension Kaunic

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Náš personál je velmi ochotný. Příjemné prostředí uvnitř i vně našeho ubytovacího zařízení. Za hezkého počasí si u nás můžete udělat výlet do okolí. Náš hotel se specializuje na kvalitní služby v oblasti ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Anita Mlýnková ,Penzion Vinařský dvůr

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. V rámci našich služeb můžete využít ubytování v kempu. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky. Neváhejte ani s návštěvou našeho příjemného baru. K ubytování nabízíme také vybavené chalupy. Nabízíme wellness pobyty ve formě balíčků. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Jupiter

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. Budeme rádi využijete-li naši nabídku rodinných pobytů. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Švejk

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku