Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ing. Jan Kočí - Penzion Na statkuBřežany

Využijte naší možnosti ubytování. Perfektní čistota našeho ubytování je pro nás samozřejmostí. V blízkosti našich ubytovacích služeb se nachází příroda. Příjemné prostředí uvnitř i vně našeho ubytovacího zařízení. Ubytování nabízíme ve vkusně zařízeném penzionu. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny.

Kontaktní údaje:

Břežany 41
67165 Břežany

 
Telefon: +420515277264

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Zdenka Štěpánková - Penzion Zdena

Nabízíme vám také levné ubytování. O čistotu našeho ubytování se pravidelně staráme. Připojte se k našim výletům do okolí. Zařídíme Vám ubytování v příjemném prostředí. Zákazníkům nabízíme příjemné ubytování v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fino club

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám můžeme slíbit. Ubytujte se v našem krásném kempu. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Garden

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Nabízíme čisté ubytování. Krásný penzion v příjemném prostředí se těší na vaši návštěvu. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Aben a Hana penzion

Nabízíme vám ekonomicky dostupné ubytování prostřednictvím našich služeb. V oblasti ubytovacích služeb se zabýváme provozem kempu. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku